Hyvät ihmiset, jättäkää lukematta nuo parjaajien viestit. Samalla ne voi jättää muutenkin huomiotta. Toiset tuntuvat jääneen sinne hiekkalaatikko leikkien asteelle... "mun isillä on parempi ku sun isillä, mun isi voittais sun... jne jne". Jos toisilla on niin heikko itsetunto, että pitää pönkittää omaa egoaan parjaamalla toisten kulkupelejä, niin mikäs siinä. Onhan täällä sanan vapaus ja vapaus valita ajoneuvo merkki millä ajaa. Jos jotakin ärsyttää, että ajan ALMERALLA niin ei se ole minun ongelma. Pääasia on että itse olen tyytyväinen autooni!
Joten jättäkää ainakin vastaamaatta noille egonpönkittäjille, sillä he saavat jonkinlaisen nautinnon hieman törkkimällä ns. muurahaispesää!
;) -e-
Joten jättäkää ainakin vastaamaatta noille egonpönkittäjille, sillä he saavat jonkinlaisen nautinnon hieman törkkimällä ns. muurahaispesää!
;) -e-
Vastaukset 4
Vanhimmat
Näinhän se asia on mutta välillä ei malta olla vastailematta noille parjaajille kun jutut on niin älyvapaita ja suorastaan rasistisen kärjekkäitä. Osalle varmaan riittäisi tappelun syyksi se että jollakin on erimerkkinen auto kuin itsellä. Mutta turha täällä on toisaalta odotella mitään kovin rakentavaa vuoropuhelua eri autojen ominaisuuksista kun valtaosalla tuntuu olevan jo valmiiksi niin varmat mielipiteet asioista mutta ymmärtäähän sen että elämä ei ole varmasti helppoa niillä joiden pulssi kiihtyy ja hikoilu alkaa jo pelkästään siitä että tulee esim. avensis vastaan tai jo ajatuksesta että se ajaisi ohi.;)
vaikka kuinka yrittää niin ei malta aina olla
vastaamatta... yritän toki sitten edes pitää
hermoni kurissa ja iskeä mölyäjät hiljaiseksi
lataamalla muutaman faktan... mutta eipä sekään
niitä silti hiljennä... mutta en voi mitään sille
että olen optimisti :)
puhut vähän mutta asiaa
Koulujen hiihtolomaviikolla oli huomattavasti rauhallisempaa täälläkin. Eri merkkien omistajat saivat rauhassa jutella yhteisymmärryksessä. 95% meistä varmaan on ihan asiallisia mutta se 5% tuntuu pitävän suurinta haloota :(