Keskustan Ja Kokoomuksen Naiset

Keskustalaiset ja kokoomuslaiset naiset ovat aina olleet tärkeitä ja muita parempia. Käyttäytyvät kaupassa ja joka paikassa muka todella hienosti ja ovat leuhkaa ja hienoa porukkaa. Aina ovat tietävinään kaiken kaikesta. Ovat oikein ällöttäviä ja inhottavia omassa hienoudessaan ja turhamaisuudessaan. Ovat vieläpä parempia äitejä olevinaan. Tai hienoja sinkkuja. Ottakaa Tarjasta mallia, on kansanomainen ihminen.
5248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Keskustan ja Kokoomusnaisten saavutukset. Riitta Uosukainen (kansankynttilä) HEH 30 prosentin kannatus 13prosenttiin. Ja Pääministeri Jäätteenmäki muutaman kuukauden pääministerinä. Olette te aika pätevää porukkaa.

Äänestä

ei ota mallia. Muutoin tulee avioero.

Äänestä

Voi kiitos.

Minkäs sille voi, että keskustan ja kokoomuksen kannattajanaiset ovat yleensä fiksuja, kauniita ja hyvinpukeutuvia. Ja koulutuksensa ja fiksuutensa takia paljon asioista tietävätkin.

Tarjasta emme ota mallia. Emme halua olla mitään tavallisia emäntiä. Me emme muuten ole kateellista porukkaa, kuten jotkut tuntuvat olevan.

Äänestä

Tarja on vuosien varrella kertyneen materiaalin perusteella varsin v...mäinen... Voi Pena parka. Sitä kusetuksen määrää...

Äänestä

Eräs Tarjan malleja on perisuomalainen ryysyrantamalli, joka käy lapsia pakkasesta pirttiin huudettaessa tai juoppoa ukkoa komentaessa. Toinen muuntautumiskykyisen presidenttimme käytösmalli on justiinamalli, jolla pidetään helläluontoinen aviomies tai virkamies etanan asteella. Tarvittaessa Tarjamme muuntautuu miestennielijämalliksi, joka ei häpeile puristella miespresidenttejä pyllystä tai palleista. Tiukan paikan tullen hän muuntautuu avuton naaras -moodiin, jossa pikkutyttömäisen avuttomasti kirkuen vaaditaan palvelua. Yksi heikkous näissä tarvittaessa käyttöön otettavissa käytösprotokollissa on: yksikään niistä ei sovi tasavallan presidentin arvolle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tavallinen Emäntä kirjoitti:

Keskustalaiset ja kokoomuslaiset naiset ovat aina olleet tärkeitä ja muita parempia. Käyttäytyvät kaupassa ja joka paikassa muka todella hienosti ja ovat leuhkaa ja hienoa porukkaa. Aina ovat tietävinään kaiken kaikesta. Ovat oikein ällöttäviä ja inhottavia omassa hienoudessaan ja turhamaisuudessaan. Ovat vieläpä parempia äitejä olevinaan. Tai hienoja sinkkuja. Ottakaa Tarjasta mallia, on kansanomainen ihminen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu