PANE MUA kertokaa

Kuulkaas pentele kun meni ohi neloselta!
En siis ole ko. pätkää nähnyt!

'Kerokaas...

Joku jo ilakoi, että pantiin, mutta oliko se pornon tasoa näkyikö paikat, genitaalialueet siis,
näkyikö seisokki, entä Naisen tavara? valistakaa!
73773
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Eipä siinä näkynyt mitään semmoista mitä ei ole jo muutenkin nähty.

Mutta joo, kyllä siellä genitaalit vilkkuivat täydessä valmiudessaan ja parissa kuvakulmassa näkyi kuinka ne myös kohtasivat. Myös jokunen lähiotos näytti olevan.

Kirjoituksestasi päätellen missasit viikon parhaat runkkumatskut ja joudut nyt turvautumaan taas nettipornoon.

Äänestä
  • Pornolehdillä ja pokeleffoilla... tietty nettiäkin

    Äänestä

No siinä oli aika inhorealistinen raiskauskohtaus jossa hakattiin kirkuva nainen verille ja sitten näytettiin lähikuvassa kun miehen elin työnnettiin naisen sisään.
Suuseksiä näytettiin useassa kohtauksessa lähikuvassa. Myös spermaa.
Toisella naisella oli menkat, ja WC-kohtauksessa näytettiin kun verta valui pimpistä bidee-altaaseen.
Ihan oikeaa "lihaa piiloon" - seksiä näytettiin myös useassa kohtauksessa. kaikki yhsityiskohdat näytettiin.
Massateurastus porno-klubilla oli ehkä pahin.
Tytöt ampuivat kaikki asiakkaat, ja kaikki asiakkaat olivat harrastamassa seksiä. Myös siinä kohtauksessa näytettiin lähikuvia suuseksistä ja pantiin lihaa piiloon.
Ja viimeinen mies tapettiin ampumalla pyllynreikään.
Muutenkin väkivalta näytettiin aika ronskisti.
Tytöt tykkäsivät ampua ihmisiltä aivot pihalle.
Kortsun käyttöä ehdotteleva mies potkittiin kuoliaaksi. Tytöt halusivat vain paljaaltaan.

Siis elokuva ei ollut varsinainen pornoelokuva, pikemmin päinvastoin - pornon vastainen elokuva.
Pornoa käytettiin lähinnä tehokeinona, siis viemään viesti perille, että nyt ollaan oikeasti tosissaan.

Elokuvan ohjaajalle (naiselle) on täytynyt tapahtua joskus jotain todella pahaa...

Äänestä

Kovin väkivaltainen ja avoimesti siinä kaikki pelit ja vehkeet ja aktit näytettiin. Eikä oltu käytetty mitään sijaisnäyttelijöitä, mutta nämä pääosan esittäjät ovat varmaan tehneet muitakin panofilmejä.

Äänestä

Siis ne näyttelijät siinä leffassahan oli porno staroja myös ne naiset kuten esim Karen Lancaume
joka muuten teki itsemurhan tämän vuoden alussa.
Linkki:
http://www.imdb.com/name/nm0484189/

Äänestä
  • Olihan van trierinkin Idiooteissa pornostaroja, muttei kunnon tavaraa!

    Äänestä

Ei ole noteeraamisen arvoinen. Surkea VHS:lle kuvattu onneton paska.

Jos haluat pornoa, hanki pornoa. Se on yleensä taiteelliselta tasoltaan parempaa, kuin Baise Moi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyselijä2,2 kirjoitti:

Kuulkaas pentele kun meni ohi neloselta!
En siis ole ko. pätkää nähnyt!

'Kerokaas...

Joku jo ilakoi, että pantiin, mutta oliko se pornon tasoa näkyikö paikat, genitaalialueet siis,
näkyikö seisokki, entä Naisen tavara? valistakaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu