Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

My penis

Oon jotenkin vie kokematon mut haluaisin tietää et onks monellakin miehellä '' käyrä '' muna ? siis ittellä ainakin kääntyy reippaasti vasemmalle ! onks tästä jtn haittaa tai hyötyy vai ihan normaalia ?
41714
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

jatka vaan runkkaamista

Äänestä
  • Mulkkus on viallinen pitää suoristaa lastoihin 1/2 vuotta.

    Äänestä

  • kuppauuno kirjoitti:

    Mulkkus on viallinen pitää suoristaa lastoihin 1/2 vuotta.

    aivan normaalia. :)

    Äänestä

  • se on kirjoitti:

    aivan normaalia. :)

    Kyseessä on hiv-tartunta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Herra tietämätön kirjoitti:

Oon jotenkin vie kokematon mut haluaisin tietää et onks monellakin miehellä '' käyrä '' muna ? siis ittellä ainakin kääntyy reippaasti vasemmalle ! onks tästä jtn haittaa tai hyötyy vai ihan normaalia ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu