Lada samara todelal hyvä

niin apljon tämä auto on varmasti paras kokoluokassaan.erittäin taloudellinen ja hvyä ajaa
3346
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuo tiedetään jo, ei tarvitse enää paapattaa ;)

Äänestä

Ei saa kusettaa ihmisiä, nyt ei ole aprillipäivä.
täällä käy apljon hvyäiä ihmisiä.

Äänestä

Voisitko suuressa Lada uhossasi kumminkin keretä lukemaan, mitä näppylöitä olet Keyboard:lta painellut kun tekstisi vaikuttaa Puolalaisen estejuoksijan nimeltä. Tarkoitan Stanislaw "Risuaitaa" kuten -70 luvulla sanottiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


etelä suomen mies kirjoitti:

niin apljon tämä auto on varmasti paras kokoluokassaan.erittäin taloudellinen ja hvyä ajaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu