Olen 17-vuotias tyttö ja olemme poikakaverini kanssa harrastaneet anaaliseksiä muutamia kertoja. Kokemuksena ihan ok, kun on oikein virittynyt ja rentoutunut. Ongelmana minulla on se että melkein aina mahani menee sekaisin panon jälkeen. Alkaa kiertämään vatsassa ja kohta pääsee spermaisia pieruja pitemmän aikaa. Joskus on sitten pakko mennä vessaan ja silloin tulee yleensä löysä uloste. Vaikka ennen yhdyntää ei olisi ollut hätää lainkaan.
Onko muilla ollut vastaavia kokemuksia ja miten moisesta pääsisi eroon?!
Onko muilla ollut vastaavia kokemuksia ja miten moisesta pääsisi eroon?!
Vastaukset 7
Vanhimmat
mutta ne ajat ovat ohi, kokemuksen puute.
Peppuun menee vähän ilmaa peppupanon aikana, siitä ne pierut johtuu :) Ja kyllähän siinä touhutessa paikat sen verran saa liikuntaa että maha voi tuntua vähän sekaiselta jonkin aikaa. Myös homma voi uutuuttaan vähän jännittää, sekin on omiaan laittamaan pakin sekaisin. Kyllä se siitä alkaa luonnistua kunhan vähän aikaa on peppupanoja harrastanut.
Syö kuitupitoista ruokaa, se on muutenkin terveellistä ja vähentää sitä ulosteen löysyyttä. Tietty jos illaksi on suunnitelmissa peppuleikkejä, kannattaa päivällä syödä muutenkin aika kevyesti.
Yks hyvä konsti on tyhjentää peräsuoli suihkulla ennen hommiin käymistä. Ei ole sit mitään ongelmia, kunhan ei laske vettä liikaa sisäänsä, alkaa muuten vettä valua myöhemmin.
paska haisee ja palalaikka soi ku perseeseen pannaan,homojen hommaa,
Kerrankin joku (=paska) käyttää totuudenmukaista nimimerkkiä.
Suoli vaan ärtyy vähän. Sama efekti tulee, jos pidät vyötä liian kireällä. Eli paine voi aiheuttaa suolistosta pientä ärtymystä jolloin tulee löysät. Ei tee hallaa. Ärysttävä tunnehan se on.
joo,siinä voilla silloin tällöin semmonen satsi proteiniia että paska lentää.Varo peräpukamia!