Keskuslukitus-asennuksia Tampereella?

Mitkä pajat asentaa keskuslukituksia Tampereen seudulla? Minkä hintaisia?
52662
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Niin!

Äänestä
  • Niin!

    Äänestä

  • Teppo kirjoitti:

    Niin!

    tarjouspyyntöjä esim. autosähköliikkeistä.

    Äänestä

Ainakin MH-turva. http://www.mhturva.com laittoi mulle Viper 211HV:n. Hieno sininen ledi ja lisäkanavalla takakontin ja pitkien valojen ohjaus.

Suosittelen.

Äänestä
  • Itse en todellakaan voi suositella kyseistä liikettä.Heidän asennustaidottomuuden takia autostani hajosi kansi.
    Eivätkö suostuneet korvaamaan mitään.
    Ja kuluttajasuojamiehestä ei ollu tässä tilanteessa mitään hyötyä.
    Mikäli halutte pitää autonne kunnossa,kiertäkään kyseinen liike kaukaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Teppo kirjoitti:

Mitkä pajat asentaa keskuslukituksia Tampereen seudulla? Minkä hintaisia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu