Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mitä väliä..

Aattelin vaan et mitä väliä on jollain neitsyydellä tai poikuudella...ihan turhaa..
2526
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vaa teinien tapa leveillä et on menettäny sen vaik pitäis venaa avioliittoon...HeHeH

Äänestä
  • Niipä, rakastelu paranee mitä useammin sitä tekee rakastetunsa kanssa kun oppii tuntemaan toisen tarpeet ja tietää mitä itsekkin haluaa.
    Joten toi neitsyyden ja poikuuden menettäminen ei ole sellaista miksi sitä luullaan nuorten keskuudessa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


maria kirjoitti:

Aattelin vaan et mitä väliä on jollain neitsyydellä tai poikuudella...ihan turhaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu