viralliset jj-uutiset!

eli mitä missä milloin jj?kerokaahan jj:n uusimmat toilailut?
jos on kuollut niin hautakiven kaatajalle 50 juroo!
53075
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mitä jos ei kuitenkaa...

Äänestä
  • kuka on jj???

    Äänestä


  • ewu kirjoitti:

    kuka on jj???

    Kotkan palstalta, siellä ne jauhaa Jee Jee juttuja aivan tarpeeksi!

    Äänestä

  • Röyh! kirjoitti:

    Kotkan palstalta, siellä ne jauhaa Jee Jee juttuja aivan tarpeeksi!

    Ovat Kotkalaisetkin näköjään älynneet lopettaa paskan jauhamisen. Jutut on ilmeisesti poistettu!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


dj infarkti kirjoitti:

eli mitä missä milloin jj?kerokaahan jj:n uusimmat toilailut?
jos on kuollut niin hautakiven kaatajalle 50 juroo!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu