kas soomlased on haiged?

HBO

Siis peast? Ma ei oska selle foorumi põhjal midagi muud arvata.

25

4632

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Helistan uhtul

      ma hoomasi

    • arbuus

      Soomlased on inimesena täielikult erinevad teiste rahvastega keda mina tunnen,kombed ja kultuur,näiteks võib tuua praegu ajakohase uue aasta,käega õnne soovimine on 80% soomlastele täielikult võõras asi,tunnen üsna palju normaalseid somme kaa aga siiski neid on vähe ja nendele on täielikult asjata seletada et nad erinevad teistest rahvastets,sellest nad aru ei saa.

      • lauri

        Palun vaadake eesti netilehtedeDElfi,Epl jne kommentaare,lugege neid ja imestage!

        Sommid peab maha lyya, sommid on joodik rahvas, pödrad ahju,´hea ett somm tappa sai, hea ett keegi pödra tappis jne. on päris tyypilised kommid!!
        Tundud veelgi rövedmalt,metsikult need eestilaste kommentaarid!

        On ka arukaid inimesi,ma isiklikult neid tunnen!


      • arbuus
        lauri kirjoitti:

        Palun vaadake eesti netilehtedeDElfi,Epl jne kommentaare,lugege neid ja imestage!

        Sommid peab maha lyya, sommid on joodik rahvas, pödrad ahju,´hea ett somm tappa sai, hea ett keegi pödra tappis jne. on päris tyypilised kommid!!
        Tundud veelgi rövedmalt,metsikult need eestilaste kommentaarid!

        On ka arukaid inimesi,ma isiklikult neid tunnen!

        on eestis palju lolle,eriti noored,kuid siiski normaalseid inimesi palju palju rohkem kui soomes ja pean silmas seda et eestist leiab alati sõbra/jutukaaslase kellega on ka muust rääkida kui õues valitsevast ilmast,lihtsalt sommid on yksikud,kinnised ja ei oma mingeid kombeid..


      • kindlasti
        arbuus kirjoitti:

        on eestis palju lolle,eriti noored,kuid siiski normaalseid inimesi palju palju rohkem kui soomes ja pean silmas seda et eestist leiab alati sõbra/jutukaaslase kellega on ka muust rääkida kui õues valitsevast ilmast,lihtsalt sommid on yksikud,kinnised ja ei oma mingeid kombeid..

        .. täis loll. Soomlased ei ole iialgi näitlenud söbralikku ja siiski pakkunud uimastikku vöörale nagu eestlased on teinut. Parteis elavad akateemilised inimiset!?


      • ninni
        kindlasti kirjoitti:

        .. täis loll. Soomlased ei ole iialgi näitlenud söbralikku ja siiski pakkunud uimastikku vöörale nagu eestlased on teinut. Parteis elavad akateemilised inimiset!?

        Soomes lähiöt on täis narkootikume müüvaid soomlasi, elan isegi ühes sellises, koledaid soome joodikuid ja narkomaane kogu ümbrus täis...


      • ninni
        ninni kirjoitti:

        Soomes lähiöt on täis narkootikume müüvaid soomlasi, elan isegi ühes sellises, koledaid soome joodikuid ja narkomaane kogu ümbrus täis...

        Arbuus, sa räägid head juttu siin, jätka samas vaimus! ;)


      • arbuus
        ninni kirjoitti:

        Arbuus, sa räägid head juttu siin, jätka samas vaimus! ;)

        proovin kui aega on :) ja seda on piisavalt.


      • on kyl
        ninni kirjoitti:

        Soomes lähiöt on täis narkootikume müüvaid soomlasi, elan isegi ühes sellises, koledaid soome joodikuid ja narkomaane kogu ümbrus täis...

        ..töeline et Soomes on linnaosad kus uimastiku kasuttajad ja jootikud myravad iga päeva. Aga peab meeles pidata, et pia aegu köik narkootikummid saame Tallinnast. Mis linnaosas sa elad?


      • ninni
        on kyl kirjoitti:

        ..töeline et Soomes on linnaosad kus uimastiku kasuttajad ja jootikud myravad iga päeva. Aga peab meeles pidata, et pia aegu köik narkootikummid saame Tallinnast. Mis linnaosas sa elad?

        Kust sa tead, et narkootikumid tulevad Tallinnast? Mina näiteks ei tea. Kas oled ise ka asjaga seotud, et tead? No see ei ole tähtis kus ma elan...


      • Soome
        ninni kirjoitti:

        Kust sa tead, et narkootikumid tulevad Tallinnast? Mina näiteks ei tea. Kas oled ise ka asjaga seotud, et tead? No see ei ole tähtis kus ma elan...

        ..politseid teavad juba hästi. Nin ja piirivalvurid. Aga Soome seatus on täiesti loll, vaatab ainult kasuttajaid!?!!!!


    • Olen Yliopistossa

      Riippuu siitä kenen kanssa seurustelet ?

    • katrin

      ehmatasin isegi, esimest korda siin. tõesti, erakordselt ebameeldiv on lugeda kurjade soomlaste komme. paraku varjutab nende õel suhtumine teiste, sõbralike soomlaste kirjutised. arvan, et pole vaja vastata tatti pritsivatele tüüpidele. las nad karjuvad isekeskis või seinale. toredad soomlased aga võtame jutule. siis on asjast kasu ka.

      • jääkepp

        Ei kannata ihan kaikkea lukea tosissaan !

        Toiset voivat provosoitua !


      • Urmas
        jääkepp kirjoitti:

        Ei kannata ihan kaikkea lukea tosissaan !

        Toiset voivat provosoitua !

        Se on kattokaas niin että eestiläiset on kateellisia.
        Turha välittää mitä textiä sieltä tulee! WHO CARES!!!


      • tunnelbana
        Urmas kirjoitti:

        Se on kattokaas niin että eestiläiset on kateellisia.
        Turha välittää mitä textiä sieltä tulee! WHO CARES!!!

        Olet oikeassa !

        Kaikki eestiläiset ovat kateellisia - pääkaupugin seudulla asuville ?

        Kaikki haluasivat ajaa metrolla töihin ?


    • Vana ehitaja

      Pea on haige ja kohtu valus.Kas ma olin purjus?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      195
      2043
    2. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      133
      1138
    3. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      113
      1063
    4. Koillis motor

      Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa
      Suomussalmi
      21
      805
    5. 58
      796
    6. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      34
      721
    7. ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla

      Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann
      Haapavesi
      42
      628
    8. Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?

      Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m
      Suhteet
      175
      574
    9. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      45
      538
    10. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      9
      522
    Aihe