On kyllä hyvä auto, suosittelen kaikille!
Daihatsu YRV
3
754
Vastaukset
- Autoinssi
Aika pörisijä (äänekäs) aikoinaan oli ja vähän kökön näköinen mutta varmaan hyvä auto mutta kun niitä ei enään Suomesta saa. Kuka on maahantuoja?
Muuten Eestistä (Virosta) saa niitäkin monia automerkkejä, joita tänne takapajulaan (Suomi) ei jostain syystä tuoda, täällä kun pelätään todellista kilpailua ja autojen hinnat pidetään osin keinotekoisesti korkealla.
Lisää kirjoituksia Daihatsusta joka muuten on uusimassa mallistoaan, autojahan näkyy Keski-Euroopassa.- Kaivataan kovasti
Kertokaa tosiaan mista saisi YRV:n tilavan ja taloudellisen auton, eikös siinä ole samaa tekniikkaa kuin Yariksessakin mutta paljon nedullisemmin.
Kuka on auton maahantuoja jos ei nykyinen niin entinen sitten? - ennen
Kaivataan kovasti kirjoitti:
Kertokaa tosiaan mista saisi YRV:n tilavan ja taloudellisen auton, eikös siinä ole samaa tekniikkaa kuin Yariksessakin mutta paljon nedullisemmin.
Kuka on auton maahantuoja jos ei nykyinen niin entinen sitten?Moi, Keravallahan oli liike joka myi Daihatsuja ja siellä ajoin aikoinaan tuota hyvää ja kätevää YRV:tä , taisi sama liike tuoda ne maahankin mutta kun nyt heti ei tule liikkeen nimi mieleen. Ehkä jollekin tulee - kirjoitelkaa.
Daihatsut oli hyviä ja kestäviä sekä edullisia autoja - toivottavasti taas pian tulisivat markkinoille!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1006434
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303843törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283230Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3701746- 331398
- 271340
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46999Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11976Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11900- 42879