Auto Motor & Sport TV

Deutsche Welle - kanavan auto-ohjelmassa koeajettiin uutta V10-moottorista S8-mallia, upea auto, loistavat moottorinäänet, ostaisin tämän auton huomattavasti mieluummin, kuin M5 BMWn.
3825
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Taitaapi olla hieman eri kokoluokkien ja segmenttien autoja.
S6/RS6 ja M5 ovat kilpailijoita.
Top Gear valitsi muuten parhaaksi luokassaan RS6:n ja RS4:n.

Äänestä

Eikö se tule VOXilta nykyään? Sieltä minä sitä viimeksi katsoin.

Äänestä

Tuleeko englanninkielinen versio mihinkään järkevään aikaan nykyisin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JonLovitz kirjoitti:

Deutsche Welle - kanavan auto-ohjelmassa koeajettiin uutta V10-moottorista S8-mallia, upea auto, loistavat moottorinäänet, ostaisin tämän auton huomattavasti mieluummin, kuin M5 BMWn.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu