LISÄÄ PANOKSIA KEHIIN

Nyt on aika ottaa raju loppukiri Masa!

Missä muuten ovat myös Keskustalaisten "viralliset loanheittäjät?"

Miksei joku anna "taustatulta" Keskustan presidenttiehdokkaalle: vasemmiston suuntaan?

YLE toimii ainakin Halosen puolesta, lisäksi HS jne...
164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...mutta ei ole tarvetta täälläpäin. Mieluummin Halonen kuin Sauli...Niinistöön ja kokoomuksen retkuihin emme usko. Kokoomuksen ketkut tiedetään.Heitelkää itse lokanne!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KESKUSTA kirjoitti:

Nyt on aika ottaa raju loppukiri Masa!

Missä muuten ovat myös Keskustalaisten "viralliset loanheittäjät?"

Miksei joku anna "taustatulta" Keskustan presidenttiehdokkaalle: vasemmiston suuntaan?

YLE toimii ainakin Halosen puolesta, lisäksi HS jne...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu