Mistähän mahtaa

rasistit ovat niin kiinnostuneita vihreiden palstasta? Ovatko ääriliikkeet löytäneet toisensa?
5161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ei osata otsikoida?

Äänestä
  • Häpeätkö?

    Äänestä

Onkiko vihreät itse rasisteja, näyttäisi moni vedätys siihen viittaavan, yritetään vähemmistön päätöksillä tehdä enemmistölle kiusaa

Jo ihan muutaman henkilön päätöksillä tyhty hyvin kalliita ratkaisuja, sitten sanotaan etteihän he, vaan muut, mm. vihreä kanslerikin maksoi heille Vuotos asiassa velkojaan

Äänestä
  • heti nyt tutimaan!
    Muuten sedät tulee hakemaan, kop kop!

    Äänestä

  • kodinhoitaja kirjoitti:

    heti nyt tutimaan!
    Muuten sedät tulee hakemaan, kop kop!

    Ookko se saunamajuri Wuotosmökiltä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


johtua että, kirjoitti:

rasistit ovat niin kiinnostuneita vihreiden palstasta? Ovatko ääriliikkeet löytäneet toisensa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu