Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

sattuuko?

mulla mahtuu 3 sormea sisään emättimeen, eli sattuuko eka kertani ja tuleeko verta kovin paljon?
31090
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitäs luulet, että mistä on tullut sanonta, että "sattuu niin vitusti" ja tulee niin vitustiti", joten kyllä taitaa sattua jos meinaat tosi isoo kyrpää ahtaa noin pieneen pilluun...

Äänestä

Vein Tyttöystäväni neitsyyden aikoinaan.. Ja pyrin olemaan. hellä ja varovainen.. etten tikannut kuin ompelukone konsanaan.. Verta ei tullu.. mutta seksiksikin sitä aktia oli heikko sanoa.. tästä ollaan kyllä jatkettu parempaan suuntaan.. kunhan vauhtiin on päästy.. Onnea..

Äänestä
  • jos sen tekee oikeen niin ei satu vaikka olisi sormettanut itseään vain yhdellä sormella, ainakaan minun naiselleni ei sattunut kun vein hänen neitsyyden vaikka hänellä oli TIUKKA.. en olisi mahtunut hänen sisään jos en olisi viettänyt 30minuuttia hänen jalkovälissään.. sitä kannattaa löysytellä ja nuolla kunnolla eka kerral :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaaaa kirjoitti:

mulla mahtuu 3 sormea sisään emättimeen, eli sattuuko eka kertani ja tuleeko verta kovin paljon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu