Poikakaverillani on aika suuri penis, erityisesti paksuutta löytyy, olen alkanut epäillä että ehkä liikaakin. Emme ole olleet yhdynnässä mutta koskettelua on harrastettu ja siinä vaiheessa tuli toki ilmi hänen mittansa. Itselläni on aika tiukka pillu, ja olen harrastanut seksiä vain muutaman kerran ennen kuin nykyinen poikaystäväni tuli kuvioihin. Peniksen paksuutta en ole voinnut mittailla enkä siten voi ilmoittaa, mutta kyseessä on sen kokoinen vehje että olen alkanut epäillä, mahtuuko se oikein sisääni? Aika nololta tuntuisi jos homma kaatuisi siihen ettei penistä saa pilluun. Onko kellään kokemusta ja vaikkapa vinkkejä? Mikä olisi paras ja varmin asento jossa tuon vempeleen saisi sisään? Tarvitaanko kortsun lisäksi jotain ekstraliukasteita?
Asiallisia vastauksia, kiitos.
Asiallisia vastauksia, kiitos.
Vastaukset 3
Vanhimmat
...että poikakamusi laittaa vehkeensä sisällesi löysänä, jonka jälkeen pumppaat pimpilläsi sen kovaksi. Ongelmaksi tosin muodostuu, kuinka sen saa enää pois sieltä. Kerro sit miten kävi.
Moi!
Itse omistan melkoisen paksun kalun ja alkuun
oli tyttökaverini kanssa hieman hankaluuksia
sisäänviennin kanssa. Hänellä on todella tiukka.
Suosittelen ehdottomasti apteekista tai seksi-
kaupasta saatavan kunnollisen liukuvoiteen
käyttöä. Sillä saatte kalun kivasti sisään ja
pääset opettelemaan miltä se tuntuu sisälläsi.
Myös rentous on hyvin tärkeää. Ja kunnon esileikki
tietysti. Nautinnollisia hetkiä teille!!!
No mietippäs vähän mihin se pillu on tarkoittettu ja mitä sieltä mahtuu tuleemaan ulos... poikakaverisi kulli on tuskin nelikiloista vauvaa suurempi?!??!