Jo 40 vuotta sitten Haapaveden kunnanlääkäri Viranko oli perillä elämän totuuksista, tuumasi vittuansa näyttämään tulleelle emänälle joka oli pessyt ja puunannut elintäsä sekä suihkutellut sen ajan hajuvesiä tavaransa niskääaan että "Vitun pitää haista vitulle eikä millekkään muulle"
Haisevalle pillulle
Vittuinsinoööri
178392
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Vittu haisee kyrvälle.
Joo, nythän on kasvanut sukupolvi joka on impotentti jo ennene ensimmäistäkään sukpuoliyhdyntäkokemusta, peseekö luonnossakaan kukaan sukupuolielimiään, katsokaapa vaikka sonnin irvistystä kun haistaa kiimaisen naudan
elintä ja mikä suorituskyky sen jälkeen!!!!
Siinä on vaan se ero ,että se sonni haistaa sen naudan peräpeiliä, koska siten se varmistaa ,että se on paritteluvalmis. Ihmisten ei tarvitse tässä mielesä haistella toistensa perseitä, koska heillä ei mitään kiima-aikaa ole vaan ovat periaatteessa aina valmiita parittelulle.
Kissat ja myös kaikki isot kissaeläimet(leijonat , tiikerit, gepardit....) pesevä ainakin sukupuolielimensä ja peräaukkonsakin.
Varmasti pesee moni muukin eläin.
Koemukseni mukaan ihminen ei ole aina paritteluvlmis
Joo kissaeäimet nuolevat perseensä ulkopuolelta ja normaalin terveen naisen sukupuolielimet puhdistuvat myöskin ilman hinkkaamisia, pyyhkäisy riittää.
Montako kertaa olet nähnyt naudan pesevä persettää?
Ja millähän se yleensäkään pesis peräpäätään, kun ei ole niin notkea kuin kissa, että ylettyis itse nuolemaan ,eikä ole käsiä, kuten ihmisillä, että ylettyis niilläkään mitään pesemään.
Nämä jotka tarkkailevat itse itseänä, onko tukka hyvin, onko vituniska ajeltu, haisenko, onko ulkonäkö seksikäs, kelpaanko, missä urokset, puuttessa. Ei mitään aitoa, olkaa vaan elämänne loppuun asti keskenänne.
koko pimppi armaadalle ja sitten kun siellä on kunnon vuosikerta juustot nii nam. veikkaan et
seisoo ku kanki rautainen...tai sitten ei.vittu on ihmeellinen asia....haiseva suolenpätkä ja niin kiinnostava kuitenkin...outoa?
Kulli taas on ulkopuolella roikkuva haiseva suolenpätkä. Saiskohan sen työnnettyä persreiästä takaisin sisälle siitä lerppumasta.
Kun mun kundikaveri kaataa kämmeneelleen partavettä ja levittää sitä sitten leukaperiinsä, niin se pyyhkäisee ne loput ylijäämä partavedet aina rontteihinsa, niin että munakarvat sauhuu.
Tuo on varsin yleinen toimenpide. Tuon jälkeen kyllä munat haisee hyvälle , mutta kädet pallihielle, eli ei niin hyvälle :(
Kyllä se lääkäri on sanonutkin tosi järkevästi,aito pillun tuoksu on tosi ihana.
Kaikki on suhteelista,jos on huonosti hoidettu tavara,koita nuolla.
Terve pillu haisee vitulle, mahtaako löytyä enää tästä lakritsisukupolvesta?
Tiesitkös että insinöörit on tunnetusti homoi... Pilluinsinöörit ainaski =)