ww-golf 89-1.3

missä vika? autossa tehtiin pakokaasu mittaus. ei saatu hc arvoa joska imuvuoto.korjaamon mielestä ei vuoda imusarjan tiivisteestä.kaasari bitburk.mistä etsin vikaa? katsastus lähestyy.
2277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Palamattomia hiilivetyjä eli palamatonta bensaa.
Aikasta ihan vähän vaan sytytystä jaen osaa sanoa

Äänestä

Pakoputki vuotaa mut se ei pitäis vaikuttaa hc:en.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


esko 46 kirjoitti:

missä vika? autossa tehtiin pakokaasu mittaus. ei saatu hc arvoa joska imuvuoto.korjaamon mielestä ei vuoda imusarjan tiivisteestä.kaasari bitburk.mistä etsin vikaa? katsastus lähestyy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu