Mitä Rajakylässä tapahtui?

10 minuuttia sitten meni poliiseja kilvet kädessä ja kypärät päässä tervakukkatietä pitkin kohti ostaria. Tietääkö kukaan mitä siellä tapahtui? En uskalla mennä ulos katsomaan. Kai siellä jotain vaarallisempaa tapahtui, kun oli ne suojavarusteet.
32282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No minä se vaan siellä kävin. Mäyräkoira levis lähiksen lattialle ja se henkilökunta heräsi eloon. Yrittävät saaha maksamaan, mutta en paskaa osta. Karhukoplan on ihan turha yrittää mitään. On minulla anopin valokuva mukana. Jos mikään ei enää auta, niin käytän sitä. Siitä saa kyllä saman kuin teräaseen hallussapidosta, koska se on tappava ase.

Äänestä
  • LOL xDDDDDDDDD

    Äänestä

on iha hulla paikka, onneksi pääs pois

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Raja-akka kirjoitti:

10 minuuttia sitten meni poliiseja kilvet kädessä ja kypärät päässä tervakukkatietä pitkin kohti ostaria. Tietääkö kukaan mitä siellä tapahtui? En uskalla mennä ulos katsomaan. Kai siellä jotain vaarallisempaa tapahtui, kun oli ne suojavarusteet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu