Katso TV2 tänään klo 18,20

1105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tarja Halosta ei voi pitää naisena. Hän on telaketjufeministi, joka ei kaihda keinoja. Ihmisiä kannustetaan homouteen ym. Jumala tuomitsee aikanaan, mutta nyt on vaaleissa mahdollisuus heittää Halonen pihalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Perusarvojen puolesta kirjoitti:

-

Onko tämä Suomi kuvan parasta vientiä ?


http://gaytoday.badpuppy.com/garchive/world/020800wo.htm


http://www.helsinki.fi/~eisaksso/tarja.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu