Olen antanut paljon tytölleni suuseksiä,mutta sitten aina vaan naidaan ja tulen joko sen sisään tai sitten päälle ja käydään suihkussa.Miten voisin viitata mahdollisimman vähän häntä loukkaamalla että tahtoisin hänen ottavan multa suihin (mielellään niin että saisi laueta suuhun ja nielisi sen)?
Miten viittaa tytölle suikista?
steffi.
52619
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
..että haluaako hän antaa sinulle suuseksiä. Sillähän se selviää. Voihan hän suostuakin...
Tulee olemaan vaikeaa, jos ei itse ole aloitteellisesti jo ottanut sulta suihin.
olimme seurustelleet 4kk ja naiseni ei ollut ottanut suihin, myöhemmin hän kertoi että halusi kokoajan kokeilla sitä mutta ei uskaltanut..
sitten ehdotin 4kk seurustelun jälkeen 69:sia ja hän suostui ja otti siinä sitten suihin vaikka pakko ei olisi ollut ja nykyään tykkää suihin ottamisesta hirveästi.. mut elä siitä suuhuntulemisesta puhu mitään, sen hän itse päättää..
Mäkään en aluksi kehdannut otta mun mieheltä suihin, en tiennyt tykkääkö ( selvisi, että tykkää) siitä. Tuossa suuhunlaukeamisessa olet oikeassa, se on naisen päätettävä itse. Moni kokee sen alentavaksi, jos mies haluaa laueta suuhun.
Suikkia ehkä voitkin ehdotella nätisti (JOS olet huolehtinut hyvin omasta hygieniastasi) mutta älä mene puhumaan, että nielisi roinatkin, ennen kuin YRITÄT ITSE NIELLÄ YHDEN LASTIN! Onnistuuko?