HOROSKOOPEISTA!

niin että mikä horoskooppi on siis miehillä sellanen joka näyttää kaikista eniten tunteitaan? siis sekä sanoin että teioin? ja sellanen joka sopis leijona naiselle? kiitos jo valmiiks :D
3872
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...paikassa kyselmässä. Tämä on Kalojen sivu. Leijonilla on oma sivunsa.

Äänestä
  • Kokemuksesta nääs tiedän, että leijona-naiselle on kalat-mies paras vaihtehto... :-)

    Äänestä

ainakin on runsaasti niitä tunteita. saattaapi niitä näyttääkin jos voi luottaa katsojaan. noin kalatmiehenä tulisi mieleen näin yht.äkkiä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


leijona nainen kirjoitti:

niin että mikä horoskooppi on siis miehillä sellanen joka näyttää kaikista eniten tunteitaan? siis sekä sanoin että teioin? ja sellanen joka sopis leijona naiselle? kiitos jo valmiiks :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu