Pääsin tälle

eli rakkaus muuttui vihaksi ja toivon mukaan välinpitämättömyydeksi. Eli saa onnitella, sillä olo helpottui. Eipä tarvitse tuuliviiriä enään kuunnella.
3497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mäkin pääsisin jo tolle asteelle, mut tuntuu et viha senkun kasvaa kasvamistaan.

Äänestä

:'(

Äänestä
  • Kun tunteet häipyvät ja pöytä on siivottu, niin mahdollisuus uuteen alkuun :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


asteelle kirjoitti:

eli rakkaus muuttui vihaksi ja toivon mukaan välinpitämättömyydeksi. Eli saa onnitella, sillä olo helpottui. Eipä tarvitse tuuliviiriä enään kuunnella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu