Voisitko kertoa vähän näkymiä tälle vuodelle. Saanko mahdollisesti kesätyöpaikkaa, miten opiskelut sujuu, löydänkö itselleni rakkauden (olen sinkkutyttö) :)
Kiitos!
Cherrykirsikalle...:)
1
120
Vastaukset
Hei vaan! Olet mielessäni kaunis kuin nimimerkkisikin, eikä sinulla liene miesseurasta pulaa tänäkään vuonna - tosin se elämäsi suuri rakkaus antaa vielä odottaa itseään :) Parhaiten tulet viihtymään ja eniten aikaa viettämään erään hoikan pojan kanssa, jolla on hiekanväriset, hieman punaiseen vivahtavat hiukset.
Sinulla on hieman keskittymisvaikeuksia opiskeluihisi, mutta hyvin ne sujuvat, kun vain maltat pinnistää nenän kiinni kirjoihin ennen tenttejä ja kokeita. Kesätyöpaikankin saat kun olet ajoissa liikkeellä, tarkkailepa jo helmi-maaliskuussa koulusi ilmoitustauluja sillä silmällä..
Kaiken kaikkiaan tämä vuosi on edelleen sinulle voimakasta henkisen kasvun aikaa, ennen kaikkea vastuuntuntosi itsestäsi ja muista ihmisistä lisääntyy huimasti. Tulevaisuudennäkymäsi ovat mielestäni varsin valoisat, mutta toisaalta myös hieman arvoitukselliset kuin tähtitaivas :) Hyvää alkanutta vuotta Sinulle!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.
Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.172444Purrasta tehty huoli-ilmoitus
Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b0162061839Pelottaa kohdata hänet
En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt1021491Naiseni on todellinen seksipeto
Vaikka pukeutuu ihan kasuaalisti julkisilla paikoilla. Mutta näin tämän läpi ensisilmäyksellä ja sain seksipedon kaivatu571407Olisin halunnu vaan tutustua
Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno491406Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas1931248- 941160
Totuus Sofian miljonääristä :miljoonien velkataakka painaa miestä.
Näin se totuus tulee jokaisesta ja seiskalehden uutiset kertoo totuuden vihdoinkin.1511035Nina Mikkonen avoimena "vapinataudistaan"- Demonstroi oireet yllättäen tv-kameroiden edessä: "Se..."
Nina Mikkonen oli Viiden jälkeen -ohjelmassa ti 12.8. ja kertoi perinnöllisestä sairaudestaan ja mm. sairauden vaikutuks14961Kaupunginjohtaja ja kehitysjohtaja erotettava !
Mokia tulee mokien perään. Nyt viimeksi tämä valtavaa mainehaittaa aiheuttanut päätös häätää Mikkeliläiset asukkaat pako134840