MIEHILLÄ MENEE

Miehillä menee huonosti.

Monesta perheen isästä on tehty
väkisin pelkkä elatusmaksujen
maksaja, samalla kun naiset
ovat alkaneet hankkia keskenään
lapsia.

Miksi näin?

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/arkistot/kotimaa/2006/01/416805
189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...oma syysi. Meillä muilla menee hyvin ja vientiä on. Pitäisiköhän sinua hiukan "stailata" vai ovatko juttusi yhtä tyhmiä myös naisseurassa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HUONOSTI. Miksi? kirjoitti:

Miehillä menee huonosti.

Monesta perheen isästä on tehty
väkisin pelkkä elatusmaksujen
maksaja, samalla kun naiset
ovat alkaneet hankkia keskenään
lapsia.

Miksi näin?

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/arkistot/kotimaa/2006/01/416805

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu