saakos noita uusia bemareita

ilma tuota vammaista integroitua cd soitin hässäkkää. Jos ei saa, niin ei ole syvältä. tuollaiset integroidut paskat pitäisi kieltää lailla, mutta niitä näyttää olevan miltein joka autossa.
3678
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suoapi joo, ilmotat mulle ku tarvii mankkaa vaihtaa ni tuun ja rälläköin sen entisen irti! JEE JEE, hyvät on kyssärit

Äänestä

sen kummemmin integroitu, on vaan etupanelointi tehty
isommaksi ja sen takana normaalisti soitin merkkiä Blaupunkt.

Äänestä
  • Lähtee aika helposti irti ja siihen saa tilalle ihan normaalin din kokoisen soittimen. Sitäpaitsi kun ruksaa varustelistalta tarpeeksi hyvän soitin-kaiutin yhdistelmän niin ei todellakaan ole syvältä. Esimerkiksi uuden kolmossarjan pro logic systeemi soi varsin hyvin. Mulla ainakin soitin on Alpinen tekemä eli BMW professional.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jhgjg kirjoitti:

ilma tuota vammaista integroitua cd soitin hässäkkää. Jos ei saa, niin ei ole syvältä. tuollaiset integroidut paskat pitäisi kieltää lailla, mutta niitä näyttää olevan miltein joka autossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu