Ettei totuus unohtuisi

Muuten,vennamolaiset lakkauttivat kaikki maaseudun postit
5137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pakka Vennamosta tehtiin syyllinen maaseudun alasajoon. Syylliset olivat muualla kuin silloisessa SMP-ssä, sen sinun pitäisi tietää.

Äänestä
  • SMP:llä oli Pekka Vennamon kaudella enimmillään 17 kansanedustajaa. Joten 183 muitten puolueiden kansanedustajaa tietysti teki, mitä Pekka käski. -Uskokoon ken tahtoo.
    Kohta kun mennään Natoon niin, että päät kolkkaa, sekin on tietysti kolmen persuedustajan syytä. (vaikka he todellisuudessa ainoina vastustavat) *Eikö? :D

    Äänestä

Mutta HALONEN ja Aho tappoivat KOKO MAASEUDUN!
Siinä lienee sentään vissi ero,luulisin.

Äänestä
  • Miksi postit olisi pitänyt jättää maaseudulle, kun siellä ei enää ole asukkaitakaan? -"Kiitos" kepun ja sossujen.

    Äänestä

  • Pekka P. kirjoitti:

    Miksi postit olisi pitänyt jättää maaseudulle, kun siellä ei enää ole asukkaitakaan? -"Kiitos" kepun ja sossujen.

    Ja se merkitsee että kannattamattomat pisteet lakkautettiin, näin se on bisnesmaailmassa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Halonen hyvä kirjoitti:

Muuten,vennamolaiset lakkauttivat kaikki maaseudun postit

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu