TARJA HALONEN ON PASKA

Tarja Halonen on epämiellyttävä ja imelä sosialisti joka saattaa maan perikatoon. Kuusi vuotta uudestaan - EI missään nimessä. koettakaahan jo tajuta!
2162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Paskan möivät.

Äänestä
  • ..älkää menkö Haloskalaisten silmän Blinksaukseen.
    Kertokaa miksi Halosen politiikka ei miellytä.
    Herjan heittoakin voi harrastaa kertomalla miksi ei miellytä ks. henkilön politiikka.
    Niinistölle on satanut vastaavia kommentteja, ne ovat noloja-vain niille jotka ne ovat kirjoittaneet.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


näin on kirjoitti:

Tarja Halonen on epämiellyttävä ja imelä sosialisti joka saattaa maan perikatoon. Kuusi vuotta uudestaan - EI missään nimessä. koettakaahan jo tajuta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu