Tällä palstalla pyörii vain huonon itsetunnon omaavat pikkudickiset miehet provoilemassa kaikkien tekstejä ja kertomalla väritettyä tarinaa omista mitoistaan. Hyvän itsetunnon omaavat eivät edes vaivaudu tälläisille palstoille mittojaan esittelemään. Kun juttu on niin että isot ja keskikokoiset on jo varattuja, koska ne on markkinoiden halutuimpia miehiä (paljon kokemusta omaavina tietävät kyllä miten nainen tyydytetään). Mutta pikkudickit jää ikuisiksi ajoiksi lukemaan jallua ja tumputtamaan peräkammareihin, kun niitä ei kukaan nainen huoli...
totuus pienimunaisista
huuhaiN
133338
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Sä taidat olla just tollanen ku kerroit, se tuli niin tietoisesti..
saako naisen tyydytettyä vai ei, uskokaa pois!!!!
ollaan jos nainen pelkällä munalla tyydytetään, puolin ja toisin.
Minä ainakin saan tyttöystäväni kiemurtelemaan orgasmin kourissa kun imen ja huolen hänen klitorista/vaginaansa villisti ja samalla työnnän sormeni pimpsaan ja hieron myös klitorista. Tämän jälkeen voikin alkaa vasta todellinen yhdyntä (normikokokoisella mulkulla 16 cm ja kohtuu paksu) ja tyttöystäväni ratsastaessa hän saa vaan lisää orgasmeja ja on onnesta mykkänä kun 1/2 h päästä kaatuu väsyneesä viereeni ;). Miehet pitäkää naisenne näin tyytyväisenä, niin pysyvät kiltisti kotona.. heh..
Pienenpikaluiset älkööt vaivautuko:
http://video.molunes.nzym.fi/catalog/product_info.php?cPath=34_36_169&products_id=3000
sorruit tälle palstalle... että se siitä. Niin sokea voi olla ihminen itselleen.
Vahingossa eksyin tällekin palstalle, todetakseni sen surkean tason. Repeleisine pahviviivottimineen muniaan mittailevia pojuja aihepiiri pullollaan.
Minusta surkeinta mitä miehessä tiedän, on se, että mies surkuttelee pientä pippeliään. Oli kuin pieni oli, niin ei se sillä kummene!
Mun mielestä koolla on völiä. Jos jollain on pieni, lyhyt tai ohut tai epämuodostunut SE, niin kyllä halut menee, Pieni ei myöskään tunnu hyvälle, vaikka paljon se on rakastelijastakin kiinni. Mutta kyllä iso on paremmalle tuntunut.
siis eksyit... selittelyä, miksi? Selittely paljastaa totuuden: ei se ollut vahinko.
Muuten: koolla on merkitystä jos nainen niin sanoo mutta kaikki naiset eivät niin sano ja monille muut asiat ovat tärkeämpiä kuin kullin koko.
on merkitystä... olen saanut tiukkaa ja on maistunut tosi hyvältä.
ne mukavimmat ja fiksuimmat naiset näillä palstoilla liikkuu..
suoruutta. Pienen ja keskikokoisen kalun välinen raja on aika häilyvä, niinkuin veteen piirretty viiva. Jonkun mielestä se on varmaan tilastollinen keskiarvo, mutta pitää muistaa että tilastollisen keskiarvon alle jää puolet miehistä, vähennettynä juuri tuo keskiarvo. Eli puolet on vähemmän kuin 14,7cm/4cm :)
huuhain kirjoitti " Kun juttu on niin että isot ja keskikokoiset on jo varattuja, koska ne on markkinoiden halutuimpia miehiä ..."
Vähämpä sinä tiedät naisten todellisista haluista. Jossain yhden illan jutuissa tämä voi olla jonkinlainen valintakriteeri, mutta pysyviin suhteisiin pätevät kuitenkin aivan toisenlaiset arvot. Tällöin etusijalle nousevat sellaiset seikat että millaiset puitteet mies pystyy naiselle tarjoamaan. Katsos naiselle on tärkeä asia liiton turvallisuuden tunne ja hieno omakotitalo ja bemari pihassa. Ja ihan aikuisten oikeasti: nainen nauttii vaateostoksista paljon enemmän kun naimisesta. Näiden tarjoamisessa ei mulkun koolla ole mitään merkitystä.