Kuinka usea tämän palstan lukijoista todellisuudessa avaa noita pilleririvejä ja myös lukee ne ???????????
GALLUP !!!!
Kerro totuus
13392
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
näin on!
Yksi kerta riitti!
Oli niin täyttä prpagandaa etten ole sen jälken päätäni kallistanut ko. pilleririveille!
?????????
Sehän on melkein yhtä pelottava ajatus, kun että avaisin peräkammarini oven ja kurkistaisi ulos.
Arghhhhh
älynlahjat ja henkinen tila ei varmaan riitä kolmea riviä pidemmälle lukemiseen mutta voihan niitä joku katsella.
Täyspäiset nimittävät niitä linkeiksi.
Linkitys on koko WWW -järjestelmän keskeinen innovaatio ja ilman niitä ei olisi Uunollakaan sivuja joihin sökertää sekavuuksiaan.
Uunottelija!, taas ihan väärää puuta uunottelet.
Epäilisimpä että Herra Majuri(sauna) siellä taas viisastelee
En lue enää pilleririvien taustoja .
En avaa enää pilleririvejä.
En luora vihreään valheeseen enää.
En luota asfalttivihreiden toilauksiin!
En luota GP:n terrorismin oikeutuksiin.
En luota Pasifistiin, enkä Nebuloosaan.
En luota "Soidinvaaraan" Vaara se sekin on.
En luota että he lisäisivät hyvinvointia.
En luota että Heidi Hautalasta tulee pressa.
En äänestä Hautalaa.
En kännata ENÄÄ vihreitä!
En milloinkaan enää Uunottele vihreitä UUNOJA, kuten vihreät sitä tekevät mielipuolenkiilto silmissään!
Se on sitten "LATTA MORO" koko vireälle likkeelle!
meuhkaa. Puristaako vanne pään ympärillä? Kuuluuko outoa ääniä?
Oikein! Olet Vihreän Valtionpoliisin erityisseurannassa! Kun avasit tämän viestin sait koneeseseesi erityisen valvontaviruksen joka seuraa toimiasi YÖTÄ PÄIVÄÄ!
Ainoa keino poistaa virus on antaa dos-ikkunassa komento "format c:"!
Olet aivan sekopäinen kun yrität tuollaisia syöttää suomen kansalle !
Se toinen POLLIISO!
Tutustu käyttäytymis-ohjeisiin. Ketään ei ssa pelotella, ei valheilla säikytellä, eikä antaa vääriä toiminta ohjeita! Olet valvonnassa, ip-numerosi on protestilistalla!
Minun IP on tämä 127.0.0.1; Kokeiles vaikka pingata!
Protestilistasi voit kääriä rullalle ja laittaa ahteriisi!
Niille uhkauksillekin! Ei ole sopivaa tuollainen käytös jossa uhataan perättömästi ihmisiä! Kiitos vielä kerran!
Yksi tollo vaan ja entinen vihreän aatteen kannattaja. Olen saanut niin paljon täältä valistusta joihin ei edes Pasifisti ota oikeaa kantaa vaan niitä "PILLURI-rivejä" vaan. Eikä nytkään kommentoi esitettyjiin kysymyksiin, ainakaan asiallisesti, Joten kannatan Niinistöä, sitä työväen ehdokasta! Tämä on sekatyömiehen kanta, talojen purkujätteen kärrääjä.