ilmaiseksi joka päivä. Miten ihmeessä vasurit eivät ole huomanneet ja tehneet tästä valitusta. Saulilla oma kanava. Nimi muutetaan vaalien jälkeen SVN3 televisioksi. Kaikkien mielessä on ja pysyy numero 3.
MTV 3 mainostaa
Niinistöä
4235
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
..yleisradiossa on jeesus demareita, joille kaikki kaikessa on hyväpalkkainen työ ja "herrana" oleminen. Kauppaan kuuluu elinikäinen sdp kannatus ja naurettavat provokaatiot.
MTV ei ikinä ole ollut muu kuin televisioyhtiö ,joka tarvitsee koko suomen katsojat. Siellä ei politikoida.
Niinistön mainokset maksetaan joka sekuntista.
Huomaan, että vasurit hakevat samoja iskulauseita mitä sdp on suomessa tehnyt oikeistolle.
Kokoomus ei ole pyrkinyt koskaan tyhmää väestöä aivopesemään niin, että aina kun Katainen puhuu, niin tuhannet pöllöt toteavat: voi kun on "luonnollinen ihminen" juuri siksi äänestän Kataista. Se on oikeistolle kauhun paikka ja se edustaa niitä pysähtyneisyyden ajan epädemokraattisia arvoja.
Aivo pesty?
Ai vo pe sty (demuvihollisen suomella ilmais tuna. Viime mainittu voi tarkoittaa myös maksutonta tonnikalaa.)
Halosellahan se on oikein oma Tv siellä mainostv:n nettisivuilla, on ensin MTV3, sitten Sub-Tv ja lopuksi Tarja-Tv. Selvää on, että MTV3 tai Erkko on sponssannut Haloselle oman kanavan, maksaisi muuten aivan järjettömästi.
Kaikki Suomen valtamedia on samaa sosialistien käsissä olevaa sosialistimediaa, joka yrittää väkisin junttaa Halosen toiselle kaudelle.