Laukesin exän kasvoille edellisyönä ja nyt mietin pitäisiköhän se ottaa takaisin... Meillä on ollut aina hyvää seksiä ja hänellä on "pikkuveljeen" todella hyvä vaikutus. Muistan kun ex oli polvillaan edessäni ja suu auki kun laukesin niin ajattelin että on se vaan hyvä nainen ;) Pitäisiköhän mun lopettaa haihattelut jostain syvällisestä kommunikoinnista, keskusteluista ja muusta kun varmaan toista samanlaista rakastunutta narttua ei tuu vastaan. Se on niin tosi hyvännäköinenkin vielä. Ja antelias, se ei oo koskaan sanonut mulle ei.
Pohdintaa
Mies pohtii
2527
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
hyvä seksi aina keskustelut voittaa...sitä paitsi eiköhän se yhteinen keskusteluyhteyskin jossain vaiheessa voi teille aueta...nii että eipä sulla ainakaan mitään menetettävää oo.
Vois olla asiat huonomminkin, jos vaikka pihtais koko ajan :D
Niinpä. Sitten kun löytäis sellaisen kumppanin jonka kanssa keskustelut ovat lennokkaita niin seksi ei olisikaan niin lennokasta. Kaikkea ei voi saada, kait se niin on.