Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kielarista

Tulisiko sitä kieltä jotenkin pyöritellä suussa vai riittääkö että vie kielen toisen suuhun? Olen kerran suudellut ja silloin se tuntui aika yksitoikkoiselta kun mies vain vei kielen suuhuni, mutta ei tehnyt sillä mitään. Miltä se tuntuisi jos liikuttelisin kieltä ja veisin sen myös syvemmälle?
53358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

hyvältä.... minusta on kiva, että kieltä käytetään, mutta en tykkää että se työnnetään syvälle suuhun, vaan sillä leikitellään, hyväillään ja kosketellaan kevyesti partnerin huulia, kieltä.... joka paikkaa...... kyllä suuteleminen onkin ihanaa, kun on hyvä partneri...

Äänestä
  • ..on hillittömän pitkä kieli! Ja vikkelä lisäksi. Sen kun saan syvälle suuhuni, imen sitä lujasti niin tytöllä kostuu housut samantien kun se kuulema tuntuu niin hyvältä :)

    Äänestä

mulla on vähä karmeita juttuja mun existä.
eka osas tosi hyvin kielarin mut sit tavallinen pusu vaan..ku hymyilevä hevonen näin kauniisti sanottuna.

sit toisen kielari niin et se kirjaimellisesti ahmas koko naaman suuhun ja työnsi vaan kielen suuhun, ei muuta. xD sanoin sille siitä ihan avoimesti ja opetin paremman tavan. tosin eihän vääriä suudelmia ole koskaan olemassa..

nykynen nuoli naaman aina ihan märäks mut kyl se si oppi.joo.

Äänestä
  • Kyllä kielisuudelmat on ihania. Siitähän homma alkaa. Omasta mielestäbi osaan suudella, ja saan naisen pikkarit kostumaan. Jossain vaiheessa pyydän naiselta, kun ollaan pidemmällä jo ehkä sängyssä, että hän kuolaa suhuuni. Siitä kullini tulee kivikovaksi. Tykkään kun nainen kuolaa suuhuni, ja jos nainen tykkää, ja usein viettelen naisen siihen että kumpikin kuolaa toistensa suuhun. Siitä kun saanut tarpeeksi, niin nuolen naisen kaikki reiät. Klitan kovaksi, että nainen laukeaa ensiksi suhuuni. Se on mahtava tunne kun suu vaahdossa saa nuolla pillua ja lopulta naisen klitoris pullistuu ja sen tuntee kielen päässä kun ihana varvi tulee.

    Äänestä

on mahtavaa. Kunnon imuttelu on niin kiihottavaa, että kyrpäni seisoo välittömästi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jokunen kirjoitti:

Tulisiko sitä kieltä jotenkin pyöritellä suussa vai riittääkö että vie kielen toisen suuhun? Olen kerran suudellut ja silloin se tuntui aika yksitoikkoiselta kun mies vain vei kielen suuhuni, mutta ei tehnyt sillä mitään. Miltä se tuntuisi jos liikuttelisin kieltä ja veisin sen myös syvemmälle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu