On mukavampaa ottaa mieheltä suihin suihkussa kuin esim. sängyssä, saa vedestä lisää kosteutta jos suuta kuivaa ja sperman voi sylkeä rauhassa pois ilman että jokapaikka sotkeentuu... Tai jos nielaisee voi hörpätä vettä päälle =)
suihkussa mukavampaa
nti
73355
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
mieltä kanssasi. suihkussa on parasta!
Tiesitkö että suihkussa veden valuttamien maksaa noin euron minuutilta? Eli hommahan menee suunnilleen ammattihoidon hintoihin.
Ei se nyt ihan euroa minuutilta maksa!!
Viisihenkinen perhe valuttaa vettä arviolta 40 minuuttia päivässä. Sen kun kerrot 365, niin saisit paljonko menee vuodessa; aikasta paljon :)
suihkuilen aina sen 20 min paivassa, joka toinen paiva.. pitaa varaa alkaa myyda jotai kalustoo ku ton kertoo 180 vaik.. 20 euroo per paiva?? ja vuodessa 3600 euroo jep jep no vittu emma tiia
mitä se maksaa!
Miten tää nyt taas seksiin liittyy - matematiikka ja keittiö&koti -palstoilla teidän pitää kinastella veden hinnoista ja sen hinnasta!
Nti tykkää suihkussa ja sillä kiva! Minä kyllä miehenä tykkään suuseksistä käytönnön syist enämpi sängyssä tai luonnossa! Naiseltakin kun ottaa suihin suihkussa niin tukehtuuhan siinä mies - vatsaa pitkin valuvaan veteen jos ei muuhun! Kokemustakin olis!