Hei kertokaa naiset kokemuksistanne. Mulle kävi näin. Olin menossa linja-autolla Helsingistä-Tampereelle. Oli tosi kuuma ilma ja ylläsin oli minihame ja t-paita. Käytävän toisella puolella istui hyvännäköinen tummanruskeilla hiuksilla ja nappisilmillä varustettu noin 30-kymppinen mies. Hänellä oli myös t-paita ja jalassaan shortisit. Matkan alettua katselin häntä ja huomasin että hänen sepaluksensa pullottaa. Tarkemmin kun katsoin aluksi luulemani shortsit olivatkin pokserit?? Ainakin näytti siltä. Enpä olisi uskonut että pullottava sepalus voisi saada minussa tälläisen värisevän tunteen, kiihotuin. Mies huomasi että katselen hänen sepalustaan, hän vei kätensä pokserien pulttiin ja sieltä pongahti paksuin ikinä näkemäni kalu, pituutta ei ollut mitenkään ihmeellisesti mutta paksuus............hui. Hän alkoi runkkaamaan itseään ja nautti ihan selvästi siitä että katselin........ja minä nautein näkemästäni. Levitin reiteni ja työnsin käteni jalkoväliin ja aloin hieroa klitoristani.......ei tarvinnut kauaa kun sain elämäni ihanimman ja nopeimman orkun. Kiitos sille miehelle, enpä olisi uskonut että voisin joskus nauttia itsensäpaljastajan katselemisesta. Onko joillakin vastaavia kokemuksia tai yleensäkin kokemuksia viuhahtelijoista??
Itsensä paljastaja
Terhi
74012
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Sorry en halua viisastella, mutta ei tällä ole mitään tekemistä tämän ryhmän kanssa vaan kuuluu seksinovelleit osastoon
Terhi kirjoittaa myös ilmeisesti nimimerkillä Tiia, koska vastaava juttu löytyy itsetyydytys-palstalta ja jotenkin tuntuu että kirjoittaja on kaiken lisäksi miespuolinen seksuaalifantasijoidensa esittäjä.
Se on miehen kirjoittama sillä naisen on vaikea saada orkkuja tuossa tilanteessa. Mieheltä se käy.
...on mielipiteesi sanon minä!
Mitä hit... tämä juttu kuuluu nudismi osastolle? Eikö tajuta, että nudismilla ei ole mitään tekemistä pervoilun, ekshibitionismin, itsetyydytyksen tms. kanssa. Onhan täällä niillekin sopivia osastoja.
VITUN ÄÄLIÖ, EIKÖ SULLA OLE MUUTA TEKEMISTÄ KUIN PEITTÄÄ EXHIBITIONISMIASI TUOLLAISILLA JUTUILLA. OLET VIUHAHTAJA SANAN VARSINAISESSA MERKITYKSESSÄ, JA VIELÄ OLETTE LASTEN KANSSA RANNOILLA, PEDOFIIILIT VITTUUN !!
hyvä hyvä