S E I T S E M Ä N

Minulle kelpaa ehdokkaista vain paras, siksi 7.
Matti Vanhanen.

Älä sinäkään ujostele ja tyydy vähempään.
5152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Näin se menee ihan ok.
Näin minäkin aion tehdä.

Äänestä

vei suomen unioniin! Palkka siitä on kepulle tulossa,,,,,,

Äänestä
  • erehtynyt vaaleista

    Äänestä

  • vai oletko kirjoitti:

    erehtynyt vaaleista

    numero 9 on parempi numero kuin numero 7.

    Äänestä

vaitoehoja on kaksi niinistö ja vanhanen .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sen kirjoitan kirjoitti:

Minulle kelpaa ehdokkaista vain paras, siksi 7.
Matti Vanhanen.

Älä sinäkään ujostele ja tyydy vähempään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu