Hei!
Olen järjestämässä tyyli-illat, ilmaiset väri- ja tyylianalyysiarvonnat (ovh.65€) Teneriffalla Puerto de la Cruizissa 11.-18.1.2006 hotelli La Carabelassa.
Kerron värien yhdistelmistä, pukeutumistyyleistä ja persoonallisesta imagosta.
On mahdollista hankkia lahjakortin yllätyslahjaksi. Tule oppimaan uutta!
Tiedät mitkä värit saavat sinut näyttämään nuorelta, terveeltä ja energiseltä. Autan löytämään tyylisi! Älä yritä muuttaa muotojasi vaan KOROSTA NIITÄ ja olet niin hyvänäköinen!
Kysy lisää puh.0440 871808 IMAGOKOULU ™ Milla Rynty Imagokonsultti.
Haluatko voittaa väri- tai tyylianalyysin Teneriffalla?
2
494
Vastaukset
- Tuomas Akvinolainen
...näitä erittäin suosittuja Snr. P. Etturin "Guapa y Hermosa" -tuotteita, teille erikoishintaan, "special price just for you" ja joita et muualta saa, mutta pidä kiirettä, voivat loppua kesken!
- Milla Rynty
Olen tosi iloinen että onnistui tekemään Teneriffalla loman aikana väri- ja tyylianalyysit.
Suomalaiset rouvat olivat onnellisia saada vinkit miten korostaa omaa sisäistä kauneuttaa ulkonäön kautta, mm. miten tyylikkästi kävellä,puhua,istua. Monet suomalaiset miehet kiinnostuvat ulkomalaisista naisista ja hakevat heitä vaimoksi. Miksi? Naiset siellä näyttävät naiselliselta eikä miehikkältä.Eikö niin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745329Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy19710860Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369701Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858518Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03200Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282212- 361602
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261500