En ole paljoa tavannut. Liikkuuko näiden keskustelun parissa yhtään?
Olisi kiva kuulla, minkälaisia ihmisiä te olette? Miten vesimies nouseva vaikuttaa teihin?
Itse olen aurinko kalat, eli kovin antoisa yhdistelmä.
Nousuvesimiehet?
1
342
Vastaukset
- OInas - vesimies
Itse olen oinas ja nouseva vesimies. Oinaana olen aggressiivinen, suora ja aloitteellinen luonnonlapsi (niinkuin kuvaus kuuluu). Välillä suutun ihmisten "hitaudesta". Mielestäni monet asiat asiat voitaisiin tehdä helposti paremmin.
Kohdallani pitää hyvin paikkansa se mitä vesimiehistä olen lukenut. Minulla on aina ollut eräänlainen tunne omasta ulkopuolisuudestani. Mielestäni ymmärrän tätä maailmaa intuitiivisesti joskus ahdistavan hyvin. Tunnen, että olen muita hieman edellä.
Luen paljon kirjoja, mietiskelen, rakastan liikuntaa, ryypiskelyä, bilettämistä ja seksin harrastamista. Haen nautintoja - olen siis melko hedonistinen. Nautinnonhakuisuudestani huolimatta olen järkevä.
Ilmeisesti olen myös melko omahyväinen tapaus, mutta olenhan ihan ylivertainenkin :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 971691
- 741474
- 501397
- 571316
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041288SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p9965- 36827
- 60771
- 49754
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41745