Miehet ja naiset; miten saatte parhaimman orgasminne? Suuseksissä vai tietyssä asennossa?
Itse parhaimman ehdottomasti suuseksillä, varsinkin kun mies osaa tehdä sen hyvin.. nam..
Itse parhaimman ehdottomasti suuseksillä, varsinkin kun mies osaa tehdä sen hyvin.. nam..
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kerropa minullekin, miten ja mitä mies tekee silloin, kun tekee sen kunnolla! En ole koskaan saanut suuseksillä orgasmia. Enkä edes tiedä, miten miestäni neuvoisin. Kerro ihan yksityiskohtaisesti ja kuinka paljon orgasmin saamiseen menee aikaa ym.
Kun ollaan leikitty pitkään ja tulen hiukan ennen miestä, juuri kun kalu on kovimmillaan ja vaginani supistelu saa sitten hänet tulemaan. Tykkään hitaista syväluotaavista vedoista eniten. Minä määrään tahdin, hän nuolee kaulaa tai korvia ja puristelaa perseestä. Joskus on älyttömän siistiä jos hän työntää samalla sormen peppuuni.
parhaan orgasmini sain eilen kun mies sai houkuteltua seksiin, vaikka aluksi olin kovin väsynyt. orkku tuli lusikka-asennossa ja tuntui niinkuin pää olis posahtanu!