Kerropas jotain kivaa tulevasta vuodesta kun elämä potkii nyt päähän...
cherry
2
141
Vastaukset
Kaipaat kovasti seuraa, mutta suhteesi ovat toistaiseksi olleet melko lyhytkestoisia, vai kuinka? Loppuvuodesta, ehkä jo loppukesästä tähän on tulossa muutos: tapaat erään jonka voi sanoa mullistavan maailmasi. Hänen kanssaan on tiedossa monta onnellista hetkeä; hän on hieman sinua vanhempi ja tummatukkainen.
Opiskeletko vai näinköhän väärin? Opinnot sujuvat omalla painollaan, mutta kyllä sinun niihinkin on syytä panostaa vaikkei se aina niin tärkeältä tuntuisikaan - pitkällä tähtäimellä sillä on vaikutusta! Tsemppiä alkaneeseen vuoteesi t. cherry :)- alkuåer.
Nyt ei oikein täsmännyt,en ole erossa,enkä opiskele,voit koettaa uudelleen jos haluat. en tiedä miksi meni metsään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291333
- 100861
- 75693
- 50577
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa12493ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40474Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153441Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30407- 25381
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372