Oon nykyään huomannu että on näköjään fetissi naisten sääriin niin onko siinä nyt mitään pahaa? Kaverit sai tietää ja ne oli ihan kauhuissaan. Kommenttia tänne vaan onko mitään väärää/pahaa, ei omasta mielestä kyllä mutta tulinpahan tarkastelemaan mielipiteitä.
vikaa
4
648
Vastaukset
Moi
Jos olet, kuten arvelen mies, niin jos et olisi kiinnostunut naisten sääristä, niin sitten sinussa olisi vikaa.
Terv. Maski- vikaa
Taitaa sun kavereissa olla "vikaa", jos heitä ei kiinnosta naisten sääret - ehkä ovat "miesystävällisiä" :D
- Fetissi
No näin itsekkin ajattelin, kun kuitenkaan ei ole kyse siitä että olisi intoa itse pitää naisten vaatteita tai esim muuta sellaista vaan pelkästään siitä että se on upean näköistä kun pitkä ja hyvä säärinen nainen kävelee minihame päällä ja kunnon korkokengät jalassa.
- Jarde64
Fetissi kirjoitti:
No näin itsekkin ajattelin, kun kuitenkaan ei ole kyse siitä että olisi intoa itse pitää naisten vaatteita tai esim muuta sellaista vaan pelkästään siitä että se on upean näköistä kun pitkä ja hyvä säärinen nainen kävelee minihame päällä ja kunnon korkokengät jalassa.
Kyllä sä olet aivan terve ja normaali mies. Tervetuloa joukkoon :-) Sukkikset, minihame, korkokengät ja sitä rataa, kuka mies nyt ei niistä olisi kiinnostunut? Kerro kavereilles terveisiä että homostelkaa keskenänne (ei mulla homoja vastaan kuitenkaan mitään ole).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121226
Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa1201081- 136979
- 96812
"Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut
Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten303777Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait81686Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:
Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap54616Lienee aika luopua siitä kaikesta
mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j64592Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen
Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist48579- 75514