luovuttakaa jo!

voittajan puolella on helppo hymyillä
499
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eiköhän suoriteta äänestys kuitenkin, eikä anneta mitään luovutusvoittoja.
Ja paras voittakoon, sehän on Matti Seitsemän (7)

Äänestä
  • Vaalit on huomenna ja toiselle kierrokselle mennään. Meitä on nääs muitakin kuin kirkosta eronneita ja homoja tässä maassa.Paras voittakoon ja se on suoraselkäinen mies!

    Äänestä

Niin hyviä argumentteja äänestää onkin se, että Tarja on nainen ja sitten se, että äänestäjä haluaa olla voittajan puolella! jep jep.

Sama kaveri varmaan ostaa kevyt maitoa kaupasta kun useimmat muutkin sitä ostavat.

Nim. työpaikat sen kuin katoavat Suomesta - joten entinen SDP:läinen!

Äänestä

Sitä häviäjällekin kukkia tarjota ja hymyillä ja jollottaa mutta Tarja häviää vaalit se on karvas totuus ja kun kaatuu Tarja kaatuu koko demari puolue ketju reaktio:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tarjallevoitto kirjoitti:

voittajan puolella on helppo hymyillä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu