Ei teidän poijjaat kannata niitä pippelejä mitata! Mulla on varmaan sellainen keskikokoinen ja naisia on ihan tarpeeksi.. Todella moni on perään soitellut ja pyytänyt lisää! Taidolla minä pärjään, ei sen kummempaa. Hyvin tyytyväisiä ovat naiset olleet. Että näin tänään!
Näinkin pärjää...
Medium
51545
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
miksi vaihtaa naista aina uuteen jos se "ensimmäinenkin" on tyytyväinen kokoon???
vai onko se todella tyytyväinen???
pienelläkin kalulla pärjää jos se on notkeassa takapuolessa,Niinhän lohdutteli ison aisan Vimpari Päätalon Kalleakin jo 40-luvulla.
Niin että joopa joo
Ei pojat.Kyllä se pitää tönäri olla aina mukana.Mittailla kokoajan ja lähettää lukemia nettiin .Ei muuten mitään tule.Täällähän horo arja panee kato lukemt vihkoon ja tilaa patonkia sen mukaan..Pojat se on elämäätärkeämpää toi mulkunmittaus.
Kyllä sillä koolla on varmasti merkitystä, mutta ei se ole maailman tärkein asia... Osa siitä koon vaikutuksesta on ihan pelkästään psyykkistä.
Kysytäämpä naisilta asiaa näin päin. Onko suurimman kalun omistanut mies ollut paras sängyssä?
Jos päässäsi likkuu tollasta ;mene terapiaan.Hoidontarpeessa olet.