mitä mieltä olette jesse saarisesta?
omasta mielestäni yksi parhaista pelicansin pelaajista..nostaa joukkueen vielä korkealle!
Jesse Saarinen
pelicansfani
5
626
Vastaukset
- Arska
siitä kundista voisin povata jopa tulevaisuuden nimeä taalaliigoille.pitäkää siitä ja Saarisesta kovasti kiinni.kyllä Lahdesta lupauksia löytyy.
- pelicansfani
he ovat santavuoren kanssa hyvä pari.pelkään vain,että raha ratkaisee tulevaisuudessa..
- ikuinenfani
pelicansfani kirjoitti:
he ovat santavuoren kanssa hyvä pari.pelkään vain,että raha ratkaisee tulevaisuudessa..
ja Jesse Saarinen on söpö! :)
- ...
ikuinenfani kirjoitti:
ja Jesse Saarinen on söpö! :)
mitä muut ovat mieltä?
- Fani*
... kirjoitti:
mitä muut ovat mieltä?
niistä pojista kyllä kannattaa pitää kiinni ja kovaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843382
- 771337
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1821329Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401040Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103981Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310952- 43859
- 95857
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78845Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124835