Hydestä...

Koittakaa jo tajuta, että jätkähän on vaan joku huomionkipeä pentu eikä ilmeisesti jokerifani alkuunkaan.

Että antaahan pojan puhua. Kyllä se siitä hiljenee, kun ei jakseta kommentoida noita sen juttuja.
2262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja näyttää myös, että nimimerkin takana olis useampi kuin yks henkilö.. vai onko muut samaa mieltä..?

Ei kukaan voi olla yksin noin urpo, vaan joukossa se tyhmyys on tiivistynyt.. =) Eli annetaanhan noiden Hyden kommenttien olla. Alkaa vituttamaan noiden lukeminen. Siitä ne loppuu, kun ei jakseta kommentoida niitä mitenkään.

Äänestä
  • Kyllä hyde nimimerkin takaa löytyy ainoastaan yksi henkilö. Ja totaalisen urpo se kirjottaja on. Tosin ei ole mikään ihme / yllätys, että se sattuu vielä olemaan joukahaisten kannattaja.

    Oletko käyny jaffa-areenalla kattoo minkä näköstä porukkaa siellä päädyssä istuu?? Jos olet niin et varmaan ihmettele niiden tasoa.

    Piippalakit - Pelicans : 2-4 buhahaaaaaaaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaerppae kirjoitti:

Koittakaa jo tajuta, että jätkähän on vaan joku huomionkipeä pentu eikä ilmeisesti jokerifani alkuunkaan.

Että antaahan pojan puhua. Kyllä se siitä hiljenee, kun ei jakseta kommentoida noita sen juttuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu