Verkostomarkkinoinnin täytyy olla ehdottomasti kutsumusammatti, koska tienaamaanhan siinä ei ainakaan pääse.
VM kutsumusammatti?
Mr. Internet
6859
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Olipa todella typerä mielipide taas kerran.
Minun mielestäni tämä aihe on yksi parhaista kautta aikojen. Etenkin mielipide oli erinomainen.
on mielestäni kelpo suorite, noin sivutoimisesti. En väitä, että tulo on koko ajan ollut tasaista, nousuja ja laskuja on ollut ja firmakin on vaihtunut kolme kertaa.
No, Jagge alkaakin olla pölyinen äänestysreissun tuloksena, taidan suoriutua shellille ja pesaista sen, on sitten kivampi aloittaa huomiset lte:t puhtaalla pelillä.
Tekijämiehet tahkoaa kovaa tulosta, kun toisaalla mammarit ja ruikuttajat itkee "huonoa tuuriaan"
Höpö höpö. Meehän poju keräämään pulloja, että saat bensaa ruosteiseen ooppeliisi.
Shellillä on paskat pesut. Tieto. Ei muuta.
"tekijämies", joka aika ajoin viihdyttää meitä loistavalla varbaalisuudellaan ja pistävän tarkoilla huomautuksillaan alan nykytilasta.
Jos hän on se ketä luulen, hän tuloesimerkissään pikemmin vähättelee ansioitaan, tai ainakin on poistanut siitä kaikki toiminnan kulut, lakisääteiset maksut ym.
Ja kyllä sillä ainakin vajaa vuosi sitten oli Jaguaari alla. En tiedä mallia mutta ei kovin vanhalta näyttänyt.
Minusta on vain hyvää mainosta alalle, että jotkut pärjää mukavasti.