Jos ja kun Nashville voittaa niin rahaa tulee komeesti. Ei varmaan tuu uni silmään ens yönä? onks muita jotka veikkais Nashvillee? Nashville on tuonu mulle hyvin rahaa ja nyt pelkään että tulee risti tai 2. Toisaalta Pittsburg on pelannu huonosti ja on musta liikaa Crosbyn varassa. 5-2 Nashville voittaa. Eiks näin?
Nashville
Peluri
7240
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Pensin uus koutsi ainakin haukkunut oman jenginsä jortsumaiseen tyyliin joka pelin jälkeen ja sanoo pelaajia flegmaattisiksi pakkopullan vääntäjiksi ja lätkäpelaajien irvikuviksi, ja nimeltä maininnut gontcharin yms veteraanit. Tottahan tuo on, että osa on vaan nostelemassa rahaa sieltä ja Sid The Kidin A rinnassa ja jatkuvat valitusvirret veteraaneille, kuten LeClair ei sitä tiimihenkeä ainakaan nosta :) En jaksa uskoa et pens tänäänkään veisi, puolustajat ei oo liigatasoa puolustuspäässä, hyökkipäässä pari sentään osaa jotain.
pelleillä on ongelma kun pitää kolem aihetta putkeen tehdä samasta aiheesta. Eikö yks ois riittäny?
täällä eli rahaa on tulossa jos ja kun Nashville hoitaa. Barca,Carolina,Real ja Nashville lapulla. Panostusta 60€ eli ihan kivasti olisi voittoa tulossa..
Nashvillellä on ollut kyllä monta peliä lähes peräkkäisinä iltoina.
Villet on voittanut tänävuonna vähän heikoimpiaan vain:
2006-01-11 Nashville Predators-New York Islanders 2-1
2006-01-09 Chicago Blackhawks-Nashville Predators 1-5
villet pelannu 2006-9 ott.;vastustaja 7 ott.
-pahalta vaikuttaa Nashvillen kannattajille.
Chicago surkea viime peleissään:
006-01-14 Chicago Blackhawks-Pittsburgh Penguins 4-1
2006-01-12 Columbus Blue Jackets-Pittsburgh Penguins 6-1
2006-01-11 Pittsburgh Penguins-Edmonton Oilers 1-3
2006-01-08 Pittsburgh Penguins-Atlanta Thrashers 3-4
2006-01-07 Atlanta Thrashers-Pittsburgh Penguins 6-4
Pittsburgh tietysti surkee.