Suomen ja Venäjän

tulevat varmasti paranemaan Saulin kaudella. Onhan Putin puolueineen samoilla linjoilla kuin Kansallinen kokoomus.
4285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vitsin murjasit.

Äänestä
  • perehdyppä hiukan venäjän sisäpolitiikkaan. Ei Putinia ainakaan sosialistiksi voi väittää.

    Äänestä

  • Se olisi vitsi jos halonen valittaisiin,
    noita-akan näköiset eivät ole kovin edustavia
    maailmalla. Niinistöllä on tietoa ja taitoa!
    Ja on ennenkaikkea rehellinen.

    Äänestä

  • vitsi kirjoitti:

    perehdyppä hiukan venäjän sisäpolitiikkaan. Ei Putinia ainakaan sosialistiksi voi väittää.

    Saulin kyvyistä, joihin minä en liiemmin usko.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


suhteet kirjoitti:

tulevat varmasti paranemaan Saulin kaudella. Onhan Putin puolueineen samoilla linjoilla kuin Kansallinen kokoomus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu