Vanhanen olisi ollut...

Kyllä harmittaa, kun Vanhanen ei päässyt edes toiselle kierrokselle!! Se olisi ollut oikea mies!!!
3138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niinistöön verrattuna Vanhanen olisi ollut ihan toista luokkaa. Sääli, että kävi näin. Ei todellakaan tarvitse miettiä, kenelle oma ääneni nyt siirtyy. Täältä tullaan Tarja!

Äänestä
  • Taitaa jäädä äänestämättä toista kertaa! Kahdesta "huonosta" on vaikea valita! Vanhanen kun olisi ollut paras vaihtoehto!!

    Äänestä

Vanhanen on hyvä nyt pääministerinä ja nuori, ehtii vielä pressanvaaleihin kuuden vuodenkin kuluttua!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


...paras kirjoitti:

Kyllä harmittaa, kun Vanhanen ei päässyt edes toiselle kierrokselle!! Se olisi ollut oikea mies!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu