HYVÄ TARJA

Ei Niinistölle! Tuki vei äänemme, siksi nyt Tarja!
6188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei vasemmistopressaa!

Meillä päin menee nyt kaikki kannatus Saulille. Hän on suoraselkäinen, paras Pressa! Tämä on totuus.

Äänestä
  • valehtelija. Lisäksi sauli taitaa olla sukua käärmeille kun lipoo kieltään samoin. Täysi liero siis..

    Äänestä

  • jokke65 kirjoitti:

    valehtelija. Lisäksi sauli taitaa olla sukua käärmeille kun lipoo kieltään samoin. Täysi liero siis..

    ei ymmärrä Suomen kieltä. Yrität vain nyt keksiä jotain morkattavaa Saulista. Mutta valitse sinä vain rauhassa kommunisti. Me porvarit kannatamme porvaria, että teillä köyhillä olisi voita leivän päälle.

    Äänestä

Surkein änggyttävä Le
Mutta mitä ne surkimukset voivat äänestää.
Itseään vastaan.

Äänestä
  • mitään sanomaton mutinakaan edustavaa ole. täysi valehtelija koko mies!

    Äänestä

Niinistö ei edusta sitä, mitä etsin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kepulainen kirjoitti:

Ei Niinistölle! Tuki vei äänemme, siksi nyt Tarja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu